Współpraca

 

Dla wszystkich pasjonatów wnętrz, szczególnie dla architektów, projektantów i dekoratorów wnętrz przygotowaliśmy interesującą ofertę współpracy. Jako wyspecjalizowany sklep z oświetleniem możemy poszczycić się szeroką gamą lamp z abażurami, które dzięki możliwości modyfikacji kolorystycznej wpasują się w wiele projektów aranżacyjnych prywatnych apartamentów, domów, hoteli i restauracji.

Jako specjalistyczny sklep z oświetleniem posiadamy także doświadczenie w realizacji zamówień i realizacji projektów inwestycyjnych. Oferujemy kompleksowe wsparcie na etapie planowania i wyceny inwestycji. 

Wraz z polskim producentem oświetlenia LYSNE.PL współpracujemy z deweloperami, wykonawcami, architektami, projektantami i dekoratorami wnętrz pomagając im w realizacji ich wizji. Poza standardową ofertą oświetleniową dysponujemy także dodatkowymi wariantami kolorystycznymi abażurów oraz realizujemy indywidualne projekty opraw oświetleniowych.

Każdy nasz produkt posiada odpowiednie certyfikaty - unijny certyfikat zgodności CE oraz certyfikat palności B1 tkaniny abażurowej przeznaczony dla przestrzeni użytkowych i publicznych. 

Naszą ofertę przygotowaliśmy w oparciu o zrealizowane już inwestycje - nauczyliśmy się, że terminowość, dobry kontakt i skuteczna organizacja to podstawowe zasady owocnej współpracy. 

 

 Na co możesz liczyć współpracując z LYSNELOFT.PL?

  indywidualne projekty oświetleniowe

  atrakcyjny system rabatowy

  przyjazny system płatności

  wsparcie marketingowe - prezentacja projektów 

  atrakcyjne warunki współpracy

  aktualny podgląd realizacji zamówienia

  zakupy ratalne lub leasingowe

  nowoczesny design i funkcjonalność produktów

  wsparcie zespołu doradczego i technicznego

 

Masz pytania? Skontaktuj się z naszym zespołem, by poznać szczegóły naszej oferty i razem z nami wyprzedzić konkurencję:

  +48 798 747 891

  wspolpraca@lysne.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl